Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Liqeni Thate

€ 250 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
95

Pershkrimi

 • Apartament 1+1 Liqeni Thate
 • Kati i 3.
 • Siperfaqe 75 m2
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Ndertim i ri i pabanuar me pare pa ashensor
 • Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit, i mobiluar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37937
Çmimi: € 250 /muaj
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1, Liqeni Thate. Kati 0, dupleks Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe veran [me shume]
Dhene me qera
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt Kati i 5. Siperfaqe 75 m2 Ndertim i ri me ashensor Salloni nden [me shume]
I ri ne treg
€ 440 /muaj
Apartament 2+1 Zogu i Zi Kati i 8. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni. Ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /Muaj
Apartament 1+1 Vasil Shanto. Kati 3 Siperfaqe 70 m2 Ashensor Ndertim i Ri Arreduar ne menyre moderne Ambienti ndenj [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat