Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Liqeni Thate.

€ 350 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
199

Pershkrimi

 • Apartament 1+1 Liqeni Thate.
 • Kati 2 banimi
 • Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, 1 tualet, ballkoni.
 • Pamje fantastike nga liqeni
 • Apartamenti eshte super i investuar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36279
Çmimi: € 350 /muaj
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 400
Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. J [me shume]
€ 250
Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ban [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat