Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Kopshti Botanik

€ 50.000
,
Vendos tek te preferuatrat
14

Pershkrimi

 • Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik.
 • Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande 20 m2, siperfaqe totale 65.6 m2.
 • Kati 2 banim, ndertim i ri.
 • Ne proces hipotekimi
 • Disponon: ambienti ndenjes dhe ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Apartamenti ka kubaturë e rregullt, dritaret janë dopio xham, ka termoizolim.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37114
Çmimi: € 50.000
Permasa e Prones: 65,60 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat