Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Kopshti Botanik

€ 57.000
,
Vendos tek te preferuatrat
136

Pershkrimi

 • Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik.
 • Sipërfaqe prej 65.5 m2,.
 • Kati 4 banim, ndertim i ri.
 • Ne proces hipotekimi
 • Disponon: ambienti ndenjes dhe ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Apartamenti ka kubaturë e rregullt, dritaret janë dopio xham, ka termoizolim.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36894
Çmimi: € 57.000
Permasa e Prones: 65,50 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 134.652
Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa Kati 7 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 96.18 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat