click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 , Kinostudio

€ 65.000
Vendos tek te preferuatrat
52

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1, Rruga Myslym Keta ne zonen e Kinostudios.
Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 banim , pallat ekzistues
Sipërfaqe totale  52.8m2.
Apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.
I mobiluar
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40126
Çmimi: € 65.000
Permasa e Prones: 52,80 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg

€ 131.500
Shitet apartament 2+1 Rezidenca San Pietro 🏡 Cmimi okazion per kete rezidenc. Apartamentet e fundit ne shitje 📏Sipe [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat