click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 , Durres

€ 50.000
Vendos tek te preferuatrat
41

Pershkrimi

  • Shitet Apartament 1+1, Durres
  • Sipërfaqe ndërtimi 54 m2.
  • I pozicionuar ne katin e 2 banim
  • Salloni ndenjes dhe ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi .
  • Kubaturë e rregullt, punime cilësore.
  • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
  • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39983
Çmimi: € 50.000
Permasa e Prones: 54,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg

€ 131.500
Shitet apartament 2+1 Rezidenca San Pietro 🏡 Cmimi okazion per kete rezidenc. Apartamentet e fundit ne shitje 📏Sipe [me shume]
€ 560.000
Toka ndodhet tek Gjiri Lalzit , Durres Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 7000 m2 me hipoteke. Largesia nga [me shume]
€ 40.000
Shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone tek kompleksi rotondo plepat Durres 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e [me shume]
I ri ne treg
€ 179.690
Shitet apartament 2+1, San Pietro 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i ga [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat