click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark

€ 250
,
Vendos tek te preferuatrat
24

Pershkrimi

Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.
Pjeserisht i mobiluar,
Zona ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.
Vendndodhja e apartamentit e ben ate te aksesueshem me te gjitha fasilitet,


📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39409
Çmimi: € 250
Dhoma: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 400
Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. J [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Barrikadave. 📏Sipërfaqja e apartamentit 84 m2, kati 7 . 🛋 Salloni i ndenjes, am [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat