Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga e Kavajes

€ 60.000
,
Vendos tek te preferuatrat
632

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Rruges se Kavajes prane ish policise bashkiake.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 74 m2 pallat i ri me ashensor, ne proces legalizimi.
Organizimi: salloni ndenjes, ambjenti gatimi, dhoma gjumit, tualeti.
Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilsore.
Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23869
Çmimi: € 60.000
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.300.000
Shitet magazine ne Vaqarr. Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaqe totale nd [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1, Liqeni Thate. Sipërfaqe totale prej 107.23 m2. Kati 2 Pamje fantastike nga liqeni artificial [me shume]
I ri ne treg
€ 80.550
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit. Kati 4, sipërfaqe ndërtimi 89.5 m2 Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Apartament 2+1, Bulevardi i Ri Yzberisht Kati 7 Siperfaqe totale 97.4 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat