Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 37.000
Rruga Plazh Durres, ,
Vendos tek te preferuatrat
442

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e pushimeve ose per nje jetese komode, ne Durres tek Kompleksi Bleart (Plazh), 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes, ne nje kompleks te ri pallatesh. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga toka me ashensor me nje siperfaqe totale prej  56 m2 i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi ( cdo dhome eshte shum mire e organizuar dhe e shfrytezueshme ne cdo cep te saj), 1 tualet dhe 1 ballkon ,orientimi Lindje .
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte pronesie.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Rruga Plazh Durres
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23589
Çmimi: € 37.000
Permasa e Prones: 56,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 52 m2 ,sip [me shume]
I ri ne treg
€ 45.000
Shitet super apartament 2+1 ne Durres tek Rrota e Kuqe, Rruga Pavarsia. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshm [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet super apartament 2+1 ne Golem Durres tek pishat e buta. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 84 m2, [me shume]
I ri ne treg
€ 118.000
Shitet super apartament 2+1 me oborr tek Rezidenca Lura 1. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 69 m2 m2, v [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat