Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Durres

€ 40.000
Rruga Plazh Durres, ,
Vendos tek te preferuatrat
706

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e pushimeve ose per nje jetese komode, ne Durres tek Kompleksi Bleart (Plazh), 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes, ne nje kompleks te ri pallatesh. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga toka me ashensor me nje siperfaqe totale prej  56 m2 i organizuar ne 1 sallon, 1 dhome gjumi ( cdo dhome eshte shum mire e organizuar dhe e shfrytezueshme ne cdo cep te saj), 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga deti,orientimi Jug.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte pronesie.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Rruga Plazh Durres
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23580
Çmimi: € 40.000
Permasa e Prones: 56,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat