Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Durres

€ 45.000
,
Vendos tek te preferuatrat
939

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e pushimeve ose per nje jetese komode, ne Durres tek Pista Kosova (Plazh), 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes, ne nje kompleks te ri pallatesh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 nga toka me ashensor me nje siperfaqe te brendshme prej 63.6 m2 i organizuar ne 1 sallon, 1 dhoma gjumi ( cdo dhome eshte shum mire e organizuar me kubature te rregullt dhe e shfrytezueshme ne cdo cep te saj), 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga deti.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23433
Çmimi: € 45.000
Permasa e Prones: 63,60 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 66.000
Shitet apartament 1+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe disp [me shume]
€ 68.320
Shitet apartament 2+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri dhe disp [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat