Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Shengjin

€ 42.000
Vendos tek te preferuatrat
556

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Shengjinit tek Rana e Hedhun ne nje kompleks te ri.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 59.26 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit,  dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri  ne ndertim i projektuar per te ofruar te gjitha fasilitetet si restorant pishine bare parkim sherbim 24 ore etj. I pozicionuar midis natyres se gjelber dhe detit Adriatik.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30467
Çmimi: € 42.000
Permasa e Prones: 59,26 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. Ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 86 m2, prej se ciles 77 [me shume]
€ 58.000
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 55.21 m2 dhe ndodhet në katin e 2. [me shume]
I ri ne treg
€ 98.300
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 98.29 m2 dhe ndodhet në katin 1. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 86.850
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 86.81 m2 dhe ndodhet në katin 0. Or [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat