Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Unaza e re

€ 63.600
,
Vendos tek te preferuatrat
510

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re,prane Ozone.
Siperfaqa totale e apartamentit: 84.8 m2 kati i 8 i nje pallati te ri, disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti ndodhet vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes, 20 minuta larg Liqenit Artificial dhe 30 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23257
Çmimi: € 63.600
Permasa e Prones: 84,80 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat