Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Tregu Elektrik

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
505

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e  Tregut Elektrik .
Informacion mbi apartamentin:  kati 1  sipërfaqja e apartamentit :90 m2.
Apartamenti disponon:  sallonin e  ndenjes , kuzhina, 1 dhome, gjumi 1 tualet, 2 ballkone, korridor shpërndarës,  pallat i vjeter , pjeserisht i mobiluar, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23210
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 90,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 144.000
Shitet apartament 2+1 Liqeni Thate, prane Liqenit sallon 2 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni kati 5 125 m2
I ri ne treg
€ 144.100
Apartament 2+1, Stacioni Trenit Kati 8. Siperfaqe totale 120.07 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, [me shume]
I ri ne treg
€ 164.000
Apartament 1+1, “Joy Rezidence”  Tegu. Kati 1 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 81.92 m2. Ambient ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat