Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
29

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Komunen e Parisit prane Shkolles Kristaq Rama.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pamje te lire me orientim shum te mire.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe ka siperfaqe totale 95 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, ambienti ndenies i bollshem ambienti i gatimit , dhoma e gjumit dhe 1 tualet. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investua.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26093
Çmimi: € 300 /muaj
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 98 m2 kati i 1 banim, ndodhet në zonën e Liqenit, Rruga Hamdi Garunja. Apartamenti dis [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes prane Qendres Glob. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka [me shume]
€ 300 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek Kompleksi Molla. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka pam [me shume]
I ri ne treg
€ 330 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 | 63 m2 | Rr. Kavajes, perballe Globe | Kati 2, Pallat i RI + Ashensor me CIP | Me pll [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat