Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Gjiri i Lalzit

€ 78.600
,
Vendos tek te preferuatrat
279

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residences, Gjiri Lalzit.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.
Organizohet nga salloni ambjenti i gatimit,  dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33251
Çmimi: € 78.600
Permasa e Prones: 71,42 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 180.000
Shitet dupleks me oborr Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 155 m2 ku 40 m2 sip [me shume]
I ri ne treg
€ 78.400
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 3 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 67.710
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 2 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 36.000
Shitet apartament 1+1 në Rrugën e Plazhit, Durrës. Apartamenti disponon sipërfaqe 65 m2 dhe ndodhet në katin e 3. O [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat