Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere, Rruga Karl Gega

€ 75.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1193

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues tek Rruga Karl Gega.
Apartamenti ka siperfaqe 67.5 m2 ndersa garsonieria 37.5 m2 Shiten Bashke ose veçmas.
Apartamenti eshte i organizuar nga 1 sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, me hipoteke.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitet te shumta. Planimetria e tij ka nje organizim shume te rregullt dhe cdo hapesire eshte e shfrytezueshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 22820
Çmimi: € 75.000
Permasa e Prones: 105,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat