Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Fortuzi

€ 280 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
47

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Fortuzi.
Apatamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon nje ballkon shum te kendshem me pamje fantastike.
Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dhomë gjumi dhe tualet.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron të gjitha fasilitetet për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34512
Çmimi: € 280 /muaj
Permasa e Prones: 73,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati 4 katësh dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Zogu i Zi pranë Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga Mihal Grameno. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe disponon sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati të ri 12 katës [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat