Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 62.200
,
Vendos tek te preferuatrat
54

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit
salloni
ambienti gatimit
dhoma e gjumit
tualeti
ballkoni
kati 8
77.7 m2
ndertim i ri faze suvatimesh
Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
+355686511111
Id e Prones: 37585 Çmimi: € 62.160

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37630
Çmimi: € 62.200
Permasa e Prones: 77,70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat