Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 80.000
,
Vendos tek te preferuatrat
306

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te  ri ne ane te  Rruges se Dibres,prane Spitalit Amerkian 2.
Apartamenti është i pozicionuar në një pallate  me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra spitalore, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private ndodhet 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 7 minuta larg Qendres. Informacion mbi apartamentin: Kati 6 teknik, sipërfaqe ndërtimi : 59  m2 siperfaqe totale 50.8 m2 siperfaqe e brendshme dhe 8.2 m2 siperfaqe e perbashket.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 Tualet dhe nje verande prej 32.2 m2.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25032
Çmimi: € 80.000
Permasa e Prones: 59,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 60.500
Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market. Informacion mbi apartamentin: ndërtim [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, prane Vila L. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 6, sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re,tek 2 Palmat. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 5, sipërfaqa e ap [me shume]
I ri ne treg
€ 3.000.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat