Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Ndre Mjeda

€ 62.000
,
Vendos tek te preferuatrat
393

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Ndre Mjeda, pranë Ish Parkut të Autobusëve.
Apartamenti disponon sipërfaqe prej 73 m2 dhe ndodhet në katin e 4 banim.
Organizimi: ambient ndenjeje sëbashku me ambientin e gatimit, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i investuar me elektroshtëpiake dhe hidrosanitare cilësore.
Zona është e favorshme dhe e preferueshme për banim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32019
Çmimi: € 62.000
Permasa e Prones: 73,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 3+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 ballkone kati 2 siperfaqe 11 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.200
Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni kati 8 77.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat