Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Shengjin

€ 42.700
Vendos tek te preferuatrat
402

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në plazhin e Shëngjinit, Lezhë.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri që po ndërtohet.
Disponon sipërfaqe totale 65.7 m2.
Organizimi: sallon ndenjeje, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Kompleksi karakterizohet nga punime cilësore. Hapësirat e përbashkëta janë të ideuara për të qenë shplodhëse dhe të shfrytëzueshme nga fëmijët dhe të rriturit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31657
Çmimi: € 42.700
Permasa e Prones: 65,70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 64.000
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  64m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi,  dhome gjumi, tu [me shume]
€ 39.900
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  57m2. Kati 1 ose 2 mundesi zgjedhje . Organizimi: sallon ndenje ambjent [me shume]
€ 58.100
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  83m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi,  dhome gjumi, tu [me shume]
€ 59.500
Shitet apartament 1+1+Verande , Shengjin Siperfaqe  85m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, dhomE gj [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat