Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja

€ 40.000
,
Vendos tek te preferuatrat
179

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 48.2m2 prane rruges Jordan Misja dhe nje distance te shkurter nga bulevardi i ri.
Apartamenti ndodhet ne kat te 2 te nje pallati 2 katesh ekzistues.
Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon, 1 guzhine, 1 dhome gjumi edhe 1 tualet.
Shitet pjeserisht i mobiluar sic tregohet ne fotografite e mesiperme. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33969
Çmimi: € 40.000
Permasa e Prones: 48,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat