Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Bllok

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
300

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në Bllok ne rrugen Perlat Rexhepi prane Xheko Imperial.
Informacion mbi apartamentin: Kati 1 i nje godine 2 kateshe, siperfaqe 55 m2, 1 dhome gjumi nje dome ndenje , me certifikate pronesie per biznes.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: bosh, pallat ekzistues, i pershtatshem per biznes.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26734
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 55,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 62.100
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 në zonën e Ali Demit. Apartamentet ndodhen në katin e 1-2-3-4-5  banim, sipërfaqe ng [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet apartament 2+1 Unaza e Re. Organizimi: salloni,  ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni,  sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 135.000
Shitet ambient tregtar zonen e Xhamllikut, Rruga Xhanfize Keko. Disponon nje siperfaqja totale prej 52 m2 dhe ndodh [me shume]
I ri ne treg
€ 70.200
Shitet apartament 2+1  Rruga Dritan Hoxha, Laprake. Disponon një sipërfaqe prej 82.49 m2, ndodhet në katin e 2 te n [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat