Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 60.000
,
Vendos tek te preferuatrat
134

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Rruga Thanas Ziko prane Shkolles Partizani, prane rruges 4 Deshmoret.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues.
Organizimi fillon nga salloni , nje dhome gjumi , nje tualete dhe nje ballkon.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27017
Çmimi: € 60.000
Permasa e Prones: 56,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 60.500
Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market. Informacion mbi apartamentin: ndërtim [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, prane Vila L. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 6, sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re,tek 2 Palmat. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 5, sipërfaqa e ap [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kasharit prane kolegjit Turgut Ozal. Ndodhet ne katin e 2 banim dhe disponon nje s [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat