Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Kavajes

€ 83.600
in
Vendos tek te preferuatrat
721

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Square21′.
Ndodhet ne katin e 9 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 76 m2 ku 66.1 m2 siperfaqe ndertimi dhe 9.9 m2 siperfaqe e perbashket
Organizimi: salloni i ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti.
Kompleksi Square21 ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Kati -1 i godines ofron sherbime ndersa kati -2 poste parkimi. Persa i perket cilesise se ndertimit vlen per tu permendur: izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim dhe fasade e ventiluar. Vetem 2 min larg kryqezimit te 21 Dhjetorit, 2 min larg pallatit me shigjeta, 7 min larg qendres se qytetit, 15 min larg Liqenit Artificial dhe 30 min larg Aeroportit Nene Tereza.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20937
Çmimi: € 83.600
Permasa e Prones: 74,70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat