Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Durres

€ 38.000
Vendos tek te preferuatrat
240

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në Malin e Robit.
Apartamenti është i pozicionuar në katin e 3 të një godine të re 4-katëshe.
Organizimi: 1 ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Disponon siperfaqe prej 74 m2 dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie.
Apartamenti shitet i mobiluar. Ndodhet në një zonë shumë të preferuar për pushime si dhe lehtësisht të aksesueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +35568651111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31646
Çmimi: € 38.000
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 3

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat