Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, 21 Dhjetori

€ 300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
197

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe supermarket Joenes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 80 m2.
Organizimi: salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe i investuar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35375
Çmimi: € 300 /muaj
Permasa e Prones: 80,00 m2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Stacioni i Trenit 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 3+1, Bllok 🏡 Kati 3 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, bal [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepen me qira 2 apartamente 1+1 Selvia, Rruga Siri Kodra Kati 1 banim, pallat ekzistues, buze rruge. Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 600 months
Jepet me qira apartament 2+1, Pazari i Ri 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 70 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat