Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 21 Dhjetori

€ 300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
95

Pershkrimi

 • Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt
 • Kati i 5.
 • Siperfaqe 75 m2
 • Ndertim i ri me ashensor
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit, i mobiluar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38124
Çmimi: € 300 /muaj
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, Rruga e Elbasanit mbrapa Ambasades Amerikane. 🏡 Kati 2. 📏Sipërfaqja e apartamentit 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 290 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, Rruga e Elbasanit. 🏡 Kati 4 pa ashensor. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70 m2. 🛋 Salloni [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Apartament 2+1, Liqeni i Thate. Disponon siperfaqe totale 125 m2 . Ndodhet ne katin e 1 banim i 3 teknik. Salloni, [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, rr. Bill Klinton. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2. 🛋 Salloni i nde [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat