Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Laprake

€ 52.000
,
Vendos tek te preferuatrat
311

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 i pozicionuar ne Laprake.
Ambjenti ka një sipërfaqe prej 56 m2, ndodhet në katin e 7 banim te nje pallati te ri.
Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen,  dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, kubaturë e rregullt.
Lokacioni i apartamentit eshte shume strategjik pasi ndodhet nje zone shume e frekuentuar dhe shume e aksesueshme me te gjitha pikat kyce te kryeqytetit cka e ben mjaft te preferuar per banim por edhe per qiradhenie.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30971
Çmimi: € 52.000
Permasa e Prones: 56,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat