Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 52.000
,
Vendos tek te preferuatrat
31

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.
Organizohet nga salloni ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33321
Çmimi: € 52.000
Permasa e Prones: 56,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 54.200
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 58.2 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon [me shume]
I ri ne treg
€ 66.600
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.6 m2 dhe ndodhe [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet papafingot 4+1  tek Rezidenca Perla, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Apartamenti  [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat