Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Kavaje

€ 48.000
Vendos tek te preferuatrat
194

Pershkrimi

Shitet super apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes  ne Kavajes.
Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 74 m2, kati i 4, totali i kateve 6, me hipoteke.
Organizimi: salloni, dhoma e gjumit, tualeti, dhe 3 ballkone, shitet e mobiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33053
Çmimi: € 48.000
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat