Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Ali Demi

€ 57.000
,
Vendos tek te preferuatrat
293

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në zonën e Ali Demit.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim dhe disponon sipërfaqe totale 54 m2.
Organizimi: sallon ndenje,  ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i investuar me parket, mobilim bashkëkohor, elektroshtëpiake dhe hidrosanitare të një cilësie të lartë.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vetëm 5 min larg nga qendra e Tiranës, pozicioni i favorshëm gjeografik e bën lehtësisht të aksesueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizite në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33054
Çmimi: € 57.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat