Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 300 /month
, ,
Vendos tek te preferuatrat
18

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në Rrugën ‘Myrteza Topi’ pranë Rrugës së Barrikadave.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon një sipërfaqe prej 75 m2.
Organizimi : salloni, ambjenti gatimit, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Zona është e favorshme për banim sepse është lehtësisht e aksesueshme dhe ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32905
Çmimi: € 300 /month
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 400 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim i nje pallati te ri me ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 480 /muaj
Pallati gjendet shume prane qendres dhe zones se Bllokut ne rrugicen qe lidh Rrugen e Kavajes me Rrugen Myslym Shyr [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Unaze te Re tek fabrika e birres me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet n [me shume]
I ri ne treg

€ 300 /month
Jepet me qira apartament 1+1 në Bulevardin ‘Zogu I’. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pall [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat