Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Gjiri i Lalzit

€ 87.300
Vendos tek te preferuatrat
260

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 72.7 m2, prej së cilës 65.9 m2 është sipërfaqe e brendshme.
Organizimi: ambienti i ndenjes së bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti.
I pozicionuar në palazzinat të cilat janë ndërtesa 3-katëshe që ofrojnë rehati dhe komoditet.
Kompleksi dallon për dizajn bashkëkohor të ndërthurur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri dhe për arkitekturën inovative,
Vetëm 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti ndërkombëtar dhe 2 orë nga Prishtina kompleksi është lehtësisht i aksesueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33252
Çmimi: € 87.300
Permasa e Prones: 72,70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 40.000
Shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone tek kompleksi rotondo plepat Durres 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e [me shume]
I ri ne treg
€ 158.550
Shitet apartament 2+1, San Pietro 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i ga [me shume]
I ri ne treg
€ 105.415
Shitet apartament 1+1, San Pietro 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 72.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat