Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Dibres

€ 83.600
,
Vendos tek te preferuatrat
559

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Isa Boletini.
Apartamenti është i pozicionuar në një pallat me punime cilësore ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra, tregtare dhe biznese te tjera publike e private ndodhet 33 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 5 minuta larg Qendres. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 teknik, sipërfaqe e brendshme 66 m2, siperfaqe e perbashket 10 m2 dhe siperfaqe totale 76 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni,i investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20239
Çmimi: € 83.600
Permasa e Prones: 76,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat