Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini

€ 60.000
,
Vendos tek te preferuatrat
221

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ish Stacionit te fundit te Tiranes se Re, Rruga Irfan Tomini.
Ndodhet në katin 2 dhe ka sipërfaqe totale prej 57 m2.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes ambienti i gatimit, korridori,  dhoma e gjumit, 1 tualet, ballkoni, pallat ekzistues, me çertificate pronësie.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29805
Çmimi: € 60.000
Permasa e Prones: 57,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat