Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Vlore

€ 105.000
,
Vendos tek te preferuatrat
697

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 i cili mund te behet dhe 2+1 ne katin e 5 tek Kompleksi Daimond Hill, Vlore, Rr: Aleksander Moisiu me siperfaqe 105.89 m2 i cili organizohet nga 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande 26.6 m2 me pamje nga deti. Kompleksi ofron post parkimi dhe siguri te larte, i survejuar nga kamerat dhe roje sigurie gjate 24 oreve, me punime teper cilesore dhe eshte shume mire i administruar, me sistem termoizolimi, pishine , sauna , aquamarine, lojera per femije etj. 10 min larg sheshit Isa Boletini, 15 min larg qendres se Vlores, 60 min larg plazhit te bukur te Dhermiut dhe 2 ore e 30 min larg Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20044
Çmimi: € 105.000
Permasa e Prones: 105,89 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.600
Shitet apartament 1+1 Vlore Rruga Pavarsia Kati 2 banim, sipërfaqe ndërtimi 71.63 m2 Salloni ndenjes, ambienti gati [me shume]
€ 96.450
Apartament 2+1 Vlore prane stadiumit. Siperfaqje 128.6  m2 Kati i 8 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Vlore pamje fantastike nga deti Jon. salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete 2 b [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat