Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 49.800
,
Vendos tek te preferuatrat
25

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 83 m2 kati i 8 banim i fundit, ndodhet në zonën e Yzberishtit.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, ashensor.
Punime cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve, kopsht, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27679
Çmimi: € 49.800
Permasa e Prones: 83,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.200
Shitet apartament 3+1 Rruga Sami Frashri prane Liqenit Artificial dhe Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture [me shume]
I ri ne treg
€ 46.032
Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 61.460
Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho. Apart [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat