Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1

€ 52.870
,
Vendos tek te preferuatrat
253

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 tek nje kompleks i ri ne ane te  Rruges Jordan Misja.
Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private ndodhet 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 7 minuta larg Qendres. Informacion mbi apartamentin: Kati 1 teknik, sipërfaqe ndërtimi : 58.74 m2 siperfaqe totale 50.5 siperfaqe e brendshme dhe 8.24 m2 siperfaqe e perbashket.
Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 Tualet, ballkoni, disponon kubaturë te rregullt dhe punime cilësore me Fasade te ventiluar,sistem chiller.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24899
Çmimi: € 52.870
Permasa e Prones: 58,74 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 60.500
Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit, mbi Kristal Center tek Big Market. Informacion mbi apartamentin: ndërtim [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re, prane Vila L. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 6, sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Apartamenti ndodhet në Unaze te Re,tek 2 Palmat. Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 5, sipërfaqa e ap [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kasharit prane kolegjit Turgut Ozal. Ndodhet ne katin e 2 banim dhe disponon nje s [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat