Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Selite

€ 37.400
,
Vendos tek te preferuatrat
230

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa.
Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërtimi 46.71 m2
Organizimi: salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome gjumi,  tauleti dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33461
Çmimi: € 37.400
Permasa e Prones: 46,71 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 134.652
Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa Kati 7 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 96.18 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat