Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
476

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70m2 prane rruges Jordan Misja dhe nje distance te shkurter nga bulevardi i ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati 8 katesh me ashensor dhe te mireadministruar.
Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon, 1guzhine, 1 dhome gjumi edhe 1 tualet.
Shitet plotesisht i mobiluar sic tregohet ne fotografite e mesiperme. Apartamenti disponon te gjithe dokumentacionin e nevojshem hipotekor

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27579
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat