Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Sheshi Willson

€ 46.000
,
Vendos tek te preferuatrat
306

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 pranë Sheshit Willson.
Ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues 5-katësh dhe disponon sipërfaqe 45.7 m2.
Organizimi: dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim dhe pranë fasiliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29581
Çmimi: € 46.000
Permasa e Prones: 45,70 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 134.652
Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa Kati 7 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 96.18 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat