Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Durres

€ 66.000
,
Vendos tek te preferuatrat
563

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Rruga Taulantia, Durres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 82 M2 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29573
Çmimi: € 66.000
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 68.320
Shitet apartament 2+1 Rruga Taulantia, Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri dhe disp [me shume]
€ 45.000
Shitet apartament 1+1 me cmim oferte i perfunduar me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e push [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat