click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent tregtar,rruga e Elbasanit.

1,670 euro/m2.
Vendos tek te preferuatrat
79

Pershkrimi

Shitet ambjent tregtar,rruga e Elbasanit.

  • Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 81 m2
  • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
  • Eshte i rivlersuar
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike per zhvillimin e  tipologjive te ndryshme te biznesit
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.

CMIMI: 1,670 euro/m2.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

 

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40981
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

240,000€
Shitet truall me objekt baze ndertimi ne Himare. Trualli ka nje siperfaqe totale rreth 700 m2 ndersa objekti ka nje [me shume]
1,200.000€ 
Shitet toke dhe godine ne rrugen e Rinasit. Trualli ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 3472 m2 Godina eshte dy k [me shume]
400€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne Ali Dem prane shkolles “Kushtrimi i Lirise” Ambjenti ka nje siperfaqe [me shume]
1100 euro/m2
Shiten ambjente tregtare tek fabrika e Birrës.  Sipërfaqet e ambienteve janë perkatësisht 53.72 m2 26.88 m2 45 m2 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat