click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent tregtar,Myslym Shyri.

650 euro/muaj.
Vendos tek te preferuatrat
34

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri.

  • Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 98m2
  • I pozicionuar ne katin e 8-te tek pallati mbi bar First.
  • Eshte i pajisur me 2 tualete dhe 2 ballkone
  • I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si, zyra,klinika dentare, etj.
  • I pajisur me sistem ftohje/ngrohje funksional.

Cmimi: 650 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41295
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
750 euro/muaj
Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te. I organ [me shume]
550 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Him Kolli. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 Eshte i pozicionuar ne katin e [me shume]
1,500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 330 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat