click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent tregtar,Bulevardi Zogu i Pare.

85.000 leke te reja/muaj
Vendos tek te preferuatrat
193

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tregtar, Bulevardi Zogu i Pare prane Ministrise se Drejtesise.

  • Ambjenti ka nje siperfaqe prej 75 m2.
  • Eshte i ndare ne 3 ambjente dhe perbehet nga dy dhoma, sallon pritje dhe nje tualet.
  • Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te.
  • Vendndodhja e ambientit e favorizon per zhvillimin e tipologjive te ndryshme biznesi si: zyra kontabilititeti ose noteriale, klinika dentare, sallon per sherbime estetike etj.

CMIMI: 85.000 leke te reja/muaj (perfshire edhe taksen).

 

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40665
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
1,500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 330 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]
2,000€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat