click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent tregtar,Ali Dem,kompleksi Mangalem.

500€/muaj
Vendos tek te preferuatrat
216

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tregtar ne Ali Dem tek kompleksi “Mangalem”

  • Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 70 m2.
  • Vendodhja eshte lehtesisht e aksesueshme dhe e favorshme.
  • Ambjenti eshte i pershtatshem per ushtrimim e tipologjive te ndryshme biznesi ku mund te perdoret per zyra, klinika,dyqane etj.]

 

  • Cmimi: 500€/muaj.🔹Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
    +355 68 651 1111
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40890
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
1,500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 330 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]
2,000€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat