Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent Tregtar, Myslym Shyri

€ 112.000
,
Vendos tek te preferuatrat
16

Pershkrimi

  • Ambient tregtar tek Myslym Shyri.
  • Ambienti është i organizuar në një kate.
  • Sipërfaqja totale e ambientit është 32 m2.
  • Ambienti është i investuar me parket dhe punime cilësore.
  • Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
    ☎️ +355 4 222 6005
    📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39244
Çmimi: € 112.000
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 130.000
Shitet Ambient Biznesi ne zonen e Babrru prane rruges se arbrit . 🏡 Mundesi ndertimi deri ne 5 kate 📏Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Ambient tregtar tek Ali Demi. Ambienti është i organizuar në dy kate, në të cilin kati i dytë është dupleks. Sipërf [me shume]
I ri ne treg
€ 473.900
Shitet ambjent tregtar Tirana Garden Building  tek 21 Dhjetori. Dyqani ndodhet ne katin +1 dhe ka një sipërfaqe pre [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Shitet ose jepet me qera ambient tregtar 21 Dhjetori. Kati 2. Pozicion strategjik Sipërfaqe 40 m2. Me hipoteke Për [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat