Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambjent Tregetar, Komuna Parisit

€ 500 months
,
Vendos tek te preferuatrat
13
I ri ne treg

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima .

🏡 Kati 2
 🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.
 👉 Eshte i pershtatshem per zyre noterie etj.
📏  Sipërfaqe 60 m2.

 

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39000
Çmimi: € 500 months
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Ambient zyrash Rruga e Elbasanit. Kati 1 banim  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre. Sipërfa [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat